Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

HO-HO-HO Sretan božić i nova godina svima (škola:27.12.2010)
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 što nakon registracije ?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Severus Snape
Admin,učitelj,starješina
Severus Snape


Chinese zodiac : Rat
Broj postova : 144
Join date : 02.12.2010
Age : 28

što nakon registracije ? Empty
PostajNaslov: što nakon registracije ?   što nakon registracije ? Emptyčet pro 02, 2010 8:08 pm

Nakon što ste se registrirali učinite sljedeće.

1. Odaberite neko prezime iz Harry Pottera, a ime može biti vaše ili neko drugo. Ako niste odabrali dobro prezime, odnosno ako prezime nije iz Harry Pottera, pošaljite mi na poruku za promjenu imena u PM.

2. Zatim ćete se upisati u školu. U PM ćete dobiti prijavnicu za upis koju morate popuniti i ponovo poslati pošiljatelju. Ako se ne upišete nećete moći pohađati školu.

3. Nakon što se upišete u školu možete početi s nastavom. Raspored sati će biti objavljen. Redovito izvršavajte zadaće i osvajajte bodove za svoj dom.

4. Školska godina traje mjesec dana. Počinje 1. u mjesecu, a završava zadnjeg u mjesecu.Školska godina nemora uvijek ovisti mjesec dana!
5. Svaka osoba će dobiti na računu u banci 2000 galeona. Na vašem će se računu suma novca smanjivati ili povećavati. Suma novca će se smanjivati ako budete kupovali stvari, a povećavati će se sudjelovanjem na satu i pisanjem zadaća.

Ovo su neke osnovne stvari. Za daljnje promjene bit ćete obavješteni.


Zadnja promjena: Albus Dumbledore; ned pro 26, 2010 11:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://hogwarts.dynamicbb.com
Bellatrix Lastrange

Bellatrix Lastrange


Chinese zodiac : Rooster
Broj postova : 41
Join date : 26.12.2010
Age : 30
Lokacija : Hogwarts

što nakon registracije ? Empty
PostajNaslov: Re: što nakon registracije ?   što nakon registracije ? Emptyned pro 26, 2010 9:06 pm

može pitanje....jel sam ja postala učenica...msm nije mi došla poruka....samo me zanima jer sam prvi put na forumu...i jako mi se sviđa vaš!!
[Vrh] Go down
Harry Potter

Harry Potter


Broj postova : 12
Join date : 23.12.2010

što nakon registracije ? Empty
PostajNaslov: Re: što nakon registracije ?   što nakon registracije ? Emptyned pro 26, 2010 9:07 pm

Ja nisam glavni admin ovde!!!Postala si ucenica i stici ce ti poruka uskoro!!! Very Happy
[Vrh] Go down
Bellatrix Lastrange

Bellatrix Lastrange


Chinese zodiac : Rooster
Broj postova : 41
Join date : 26.12.2010
Age : 30
Lokacija : Hogwarts

što nakon registracije ? Empty
PostajNaslov: Re: što nakon registracije ?   što nakon registracije ? Emptypon pro 27, 2010 11:51 am

okej
[Vrh] Go down
Sponsored content





što nakon registracije ? Empty
PostajNaslov: Re: što nakon registracije ?   što nakon registracije ? Empty

[Vrh] Go down
 
što nakon registracije ?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hogwarts :: Pravila i informacije o forumu :: Pravila-
Forum(o)Bir: